Ako je už zvykom, ani rok 2018 neostal bez našich bambiňáckych koncertov. Po dvojmesačnej príprave sme našu koncertnú šnúru odštartovali so speváčkou Janais, ktorá vystupovala v MsDK spolu so svojou kapelou 20.12. 2018. Bol to zároveň aj darček pre našich zboristov, ktorých sme sa snažili motivovať k lepšiemu výkonu.

   Zaspievali sme si s ňou dve koledy v modernejšej úprave pre sólo a zbor- Búvaj dieťa krásne a Tichá noc. Tretia naša spoločná pieseň sa volala Madona s dieťom. Všetci sme si čas s ňou a jej kapelou užili a duchu sa pripravovali na koncert, ktorý nás čakal hneď na druhý deň, t.j. 21.12.2018 v Kvakovciach v Kostole sv. Ducha. Poslucháči boli veľmi milí, zapájali sa k potlesku aj počas nášho spievania a nás to osmeľovalo. Cítili sme sa tam tak veľmi príjemne.
Koncert v našej bazilike vo Vranove sa konal 26.12.2018. Pred týmto koncertom sme mali trošku väčšie nervičky nielen preto, že sme vystupovali pred domácimi, ale aj kvôli tomu, že náš koncert zaznamenávali kameramani z CubeArt. Po dobrých ohlasoch z koncertov nás čakali ešte dva a to 30.12.2018 v Sečovskej Polianke v Kostole Najsvätejšej Trojice  a  4.1.2019 v Snine, v Kostole Božieho Milosrdenstva. Počas koncertov nás tešili nielen veriaci a poslucháči svojimi pozitívnymi referenciami, ale aj kňazi, ktorí nás milo k sebe prijali, zaspievali si s nami a udelili nám požehnanie. Po všetkých týchto koncertoch sme aj my odchádzali domov obohatení.

   Touto cestou by som sa chcela poďakovať všetkým účinkujúcim a aj našim otcom pavlínom, bez ktorých by sme tu my, detsko-mládežnícky zbor Bambino Luci, neboli.
                                                                                                                    
                                                                                                                     Dirigentka Katka.

Vianočný koncert 2018 - Vranov