Drahí manželia,
keďže sme si vedomí, že  žijeme veľmi neisté časy, plné obmedzení a často sa meniacich pravidiel, rozhodli sme sa ponúknuť Vám možnosť urobiť niečo pozitívne pre svoje manželstvo. Pozývame  Vás stráviť 8 večerov 1x v týždni úplne inak ako zvyčajne. Môžeme sa stretnúť v online priestore na kurze Manželské večery, ktorým Vás budeme radi sprevádzať. Bližšie o kurze si môžete pozrieť na stránke https://manzelskevecery.maranathapo.sk/kurz-manzelske-vecery/.

   Zvyčajne tento kurz prebieha v krásnom prostredí s večerou, pri sviečkach, s ružičkou na stole... Keďže teraz takáto forma nie je možná, hľadali sme spôsob ako Vám umožniť zúčastniť sa kurzu a znovu naštartovať svoj vzťah, prípadne počuť, čoho sa vyvarovať, aby Vám vzťah nezovšednel. Atmosféru kurzu si viete pripraviť aj doma, stačí trochu kreativity a ochoty z obidvoch strán (manželka uvarí večeru, manžel prinesie kvietok, prípadne inú drobnosť manželke, alebo naopak... :-D). Kurz je vhodný aj pre manželov, ktorí majú malé deti, keďže nemusia riešiť dozeranie detí počas kurzu.  Prihlásiť sa na kurz môžete mailom – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., prípadne telefonicky 0905970956. Všetky bližšie informácie poskytneme pri prihlásení.

Začíname  4.12.2021 o 19 hod.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

AKO BUDE ONLINE KURZ PREBIEHAŤ?

kurz manzelske vecery 2021

•    Balíček: Dostanete balíček s príručkami a malým prekvapením.
•    Prístupové údaje: po prihlásení na kurz vám ich pošleme do mailu a tak isto aj odkaz na YouTube kanál, kde bude streamovaná prednáška s témou na daný večer.
•    Večera: Každú sobotu od 4.12.2021 do 29.1.2022 si doma pripravíte malú romantickú večeru pri sviečkach len pre vás dvoch (viď obrázok). Bez nej sa Manželské večery nezaobídu. 🙂 Počítame so začiatkom večere o 19:00 a živého programu o 19:30.
•    Príhovor: Po večeri vás krátko privítame na Meete resp. Zoome (pokiaľ neviete, pomôžeme) a predstavíme hostí každého večera, ktorých vyspovedáme, ako danú tému prakticky riešia oni. Potom pustíme streamovanú prednášku z nových videí manželov Leeových na jeden HYPERLINK
"https://www.manzelskevecery.cz/content/view/manzelskevecery/"
u HYPERLINK
"https://www.manzelskevecery.cz/content/view/manzelskevecery/"
z tém kurzu (videa z roku 2021 obsahujú skúsenosti mnohých párov, krásne animácie i rady odborníkov).
•    Rozhovory: Príhovory sú prerušené chvíľami, v ktorých budete mať ako pár príležitosť k rozhovoru vo dvojici nad otázkami z príručiek. Veľa hostí hovorí, že práve táto možnosť prebrať spolu v kľude témy, ku ktorým sa v každodennom zhone nedostanú, je najužitočnejšia súčasť kurzu.
•    Posledný ôsmy večer: párty kurzu - prebehne inak než obvykle… uvidíme ako, podľa toho, aké budú epidemiologické podmienky.
•    Prihlasovanie a kontaktná osoba:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,
Ján Čop, č.t. 0905970956